blank

Konie

Niezwykli domownicy

Aktualnie w naszej stajni zamieszkuje 14 koni oraz kuców. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi niezwykłymi domownikami!

Enigma

Klacz, od której wszystko się zaczęło, profesorka do nauki jazdy konnej. Uwielbiana przez dzieci i młodzież do jazdy, w szczególności do jazdy na oklep. Enigma to bezpieczny i stabilny koń dla osób, które czują się niepewnie w siodle.

Milion

blank

To 5-letni kary wałach. Jeden z najmniejszych w stadzie, bardzo perspektywiczny turbo-kucyk na zawody. Milion ma zadziorny charakterek, jednak wielkie serce i cudowne podejście do dzieci. 

Etna

blank

To 6-letnia bardzo odważna klacz, córka Enigmy. Jej ojcem jest wybitny ujeżdżeniowiec Le Vivaldi. Ma mocny charakter. Etna to wielokrotna czempionka i uczestniczka wielu zawodów. Jest zdobywczynią Vice Mistrzostwa Polski na JMPA. 

Excellence

blank

To 4-letnia klacz, młodsza córka Enigmy. Jej ojcem jest wybitny ujeżdżeniowiec Le Vivaldi. Jest zdobywczynią wielu czołowych miejsc na czempionatach i wystawach. Excellence przejawia ogromny talent skokowy i ujeżdżeniowy.

Afisz

blank

To 12-letni wałach. Siwy konik z cudownymi niebieskimi oczami, jest ulubieńcem dzieci. Afisz świetnie sprawdza się podczas pierwszych kroków jeździeckich, stawianych przez najmłodszych. To idealny kompan na pierwsze zawody i odznaki. Sportowy kucyk ma ogromne serce i talent do skoków.

Cinderella K

blank

To 12-letnia klacz, uczestniczka wielu zawodów skokowych, w tym również Mistrzostw Polski. Klacz charakteryzuje się wielkim talentem skokowym. Ciderella K to prawdziwy, nieoszlifowany diament.

Zinadin

blank

To 11-letni wałach, który pochodzi z Węgier. Zinadin jest urokliwym lipicanem. Określany jako ideał, zarówno do jazd sportowych, w szczególności skokowych, jak i rekreacyjnych.

Konsola

blank

To bardzo spokojna i zrównoważona klacz. Świetna profesorka do nauki jazdy konnej. Konsola, ze względu na swój charakter, uwielbiana jest przez dzieci i młodzież.

C-Dale

blank

9-letni myszaty wałaszek huculski. Padokowy kumpel Afisza i Miliona. Idealny partner na jazdy dla osób samodzielnie jeżdżących. Jest to również świetny kompan na jazdy skokowe, o ile jeździec umie przełączyć „tryb” na sportowy 😉

Deisy

blank

8-letnia kucka szetlandzka. Najmniejsza wzrostem, jednak „wielka” charakterem i cudownym
podejściem do dzieci. Najlepsza kompanka na spacery dla najmłodszych dzieci. Mimo niskiego
wzrostu przejawia ogromny talent skokowy.

Le Niro B

blank

Wałach o wybitnym ruchu, który za pewne odziedziczył po swoich wybitnych przodkach, między
innymi De Niro. Jednak niech Was nie zmyli ujeżdżeniowe pochodzenie, bo ten 7-letnik konik podbija również parkury i uczestniczy w zawodach skokowych. Osoby, które chcą regularnie trenować sportowo na pewno zaprzyjaźnią się z Le Nirem i wykorzystają jego wszechstronny potencjał.