blank

O stajni

Dzień dobry!

Stajnia powstała w 2021 roku jako przejaw pasji i miłości do świata koni. Nazwa pochodzi od naszej pierwszej zakupionej klaczy — profesorki do nauki jazdy konnej — Enigmy.

Stajnia położona jest zaledwie 10 km od Płońska oraz 65 km od Warszawy (niedaleko trasy S7), dzięki czemu stanowi ona świetną propozycję, zarówno na co dzień, jak i na weekendowy wypad.

Nasi odwiedzający mają możliwość przebywania wśród 10 koni oraz kuców. Na powitanie gości w progach Enigmy, wyjdzie bardzo przyjazny piesek Kacperek, ukochany czworonóg właściciela – Medar oraz kilka milusińskich kotów. 

Enigma położona jest na 6h działce, wyposażonej w pełną infrastrukturę jeździecką. Posiadamy:

  • plac z kompletem przeszkód
  • plac ujeżdżeniowy
  • karuzelę
  • lonżownik
  • obszerne padoki
  • tor krossowy 

Aby poczuć prawdziwą sielską atmosferę, do dyspozycji gości dostępne są przytulne pokoje gościnne z łazienkami. Jak na malowniczy pensjonat przystało, proponujemy również prawdziwą, domową kuchnię, wypełnioną samymi smakołykami.

Malownicza okolica lasów, pozwala odwiedzającym na jazdy konne w teren.

W Enigmie uwielbiamy konie, bo to właśnie one – były i są – spełnieniem naszych najskrytszych marzeń. Postanowiliśmy podzielić się tą niezwykłą pasją z innymi, dlatego też serdecznie zachęcamy do odwiedzin Stajni Enigma.

Niedaleko

Nasza stajnia Enigma znajduje się zaledwie 10 km od Płońska oraz 65 km od Warszawy (niedaleko trasy S7).

blank

Przytulnie

Zapraszamy do naszego pensjonatu, w którym dostępne są przytulne pokoje gościnne z łazienkami.

blank

Przestronnie

Stajnia znajduje się na 6h działce, wyposażonej w pełną, infrastrukturę jeździecką, odpowiednią do jazd sportowych, czy rekreacyjnych.

blank

Różnorodnie

Oprócz jazd konnych, organizujemy imprezy okolicznościowe. Dla najmłodszych proponujemy pełne wrażeń obozy i półkolonie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

0
Rok powstania
0
Koni i kuców
0 km
od Warszawy
0 m
pow. działki